Na FreeHostingu Endora běží desítky tisíc webů. Přidejte se ještě dnes!

Vytvořit web zdarma

Na FreeHostingu Endora běží desítky tisíc webů. Přidejte se ještě dnes!

Vytvořit web zdarma
HODNOCEN LNKU
peteno:  18225krt
peteno:  7686uivateli
1 nejhor - 10 nejlep
-1--2--3--4--5- -6--7--8--9--10-
hodnocen=[9.61]
REAKCE NA LNEK
vstup do fra

2012-07-23 22:49:18

2012-08-09 00:25:27

2012-08-09 10:30:52

2012-08-13 19:17:07
atd...atd...
LIKE TLATKO
Fenix HL30
Jmno autora:
Nadpis lnku:
obsah
SPOTEJ souet dvou dvoucifernch sel:
zpet
;
Vytvoeno: 2012-07-23 22:49:18
;
Vytvoeno: 2012-08-09 00:25:27
;
Vytvoeno: 2012-08-09 10:30:52
;
Na svcen v mlze nen vhodn dn svtlo svtc z blzkosti o. V mlze je nejlep sundat svtilnu z hlavy a vzt ji do ruky... Nevm, emu k autor "lut svtlo". M-li na mysli teplou blou, pak nezbv ne souhlasit.
Vytvoeno: 2012-08-13 19:17:07
Jirka;Re:
1.Souhlasm, proto km, e je na kolo elovka nevhodn zvl᚝ kvli mon mlze. Ale pedstavte si situaci, kdy lezete v noci po horch a mte mlhu, potom je peci jenom lep mt svtlo s irm svtelnm kuelem, jeliko potebujete ob ruce voln. 2.Tato elovka svt trochu teplej blou. lut svtlo nazvm svtlo v barv slunce, takov svtlo je toti ideln pro svcen, jeliko nme vyvinut oi tak aby v nm vidli nejlpe.
Vytvoeno: 2012-08-22 00:10:09
;
Vytvoeno: 2012-08-31 09:42:19
onegear;
ahoj, celovka vyborna ale otevirani krytu na baterie katastrofalni. jak ti funguje kryt po vice cyklech otevirani, jeste se ti neulamaly ty plastove zapadky?
Vytvoeno: 2012-10-31 21:03:15
;
Vytvoeno: 2012-11-25 22:23:10
Jirka;Re: Katastrofa
Zas tak katastrofalni to otevirani krytu na baterie neni, ikdy je to takov nepohodln. Nadruhou stranu jsou baterie nalepeny tm na ele. Plastov konstrukce pro regulaci vklopu elovky je standardem a packy se mi jet neulomily - ikdy k nim nechovm moc velkou dvru.
Vytvoeno: 2012-12-15 00:25:53
Jirka;Re: Katastrofa
Zas tak katastrofalni to otevirani krytu na baterie neni, ikdy je to takov nepohodln. Nadruhou stranu jsou baterie nalepeny tm na ele. Plastov konstrukce pro regulaci vklopu elovky je standardem a packy se mi jet neulomily - ikdy k nim nechovm moc velkou dvru.
Vytvoeno: 2012-12-15 00:26:01
Jirka;Re: Katastrofa
Zas tak katastrofalni to otevirani krytu na baterie neni, ikdy je to takov nepohodln. Nadruhou stranu jsou baterie nalepeny tm na ele. Plastov konstrukce pro regulaci vklopu elovky je standardem a packy se mi jet neulomily - ikdy k nim nechovm moc velkou dvru.
Vytvoeno: 2012-12-15 00:26:36
Michal;Fenix HL30 R5
Ahoj. Chcel by som sa opta na elovku Fenix HL30 R5. Potrebujem na viac denn non turistiku schopn elovku. Vemi sa mi pi tvoja recenzia o tejto elovke a podla ma spa vetko o potrebujem (svetelnos,odolnos,vha). A na jedn vec!! Vdr batrie a toho sa troku obvam...100lm = 4,5 hodiny? nieje to mlo? akujem
Vytvoeno: 2013-06-01 15:31:08
Michal;Fenix HL30 R5
Ahoj. Chcel by som sa opta na elovku Fenix HL30 R5. Potrebujem na viac denn non turistiku schopn elovku. Vemi sa mi pi tvoja recenzia o tejto elovke a podla ma spa vetko o potrebujem (svetelnos,odolnos,vha). A na jedn vec!! Vdr batrie a toho sa troku obvam...100lm = 4,5 hodiny? nieje to mlo? akujem
Vytvoeno: 2013-06-01 15:32:26
Michal;Fenix HL30 R5
Ahoj. Chcel by som sa opta na elovku Fenix HL30 R5. Potrebujem na viac denn non turistiku schopn elovku. Vemi sa mi pi tvoja recenzia o tejto elovke a podla ma spa vetko o potrebujem (svetelnos,odolnos,vha). A na jedn vec!! Vdr batrie a toho sa troku obvam...100lm = 4,5 hodiny? nieje to mlo? akujem
Vytvoeno: 2013-06-01 15:32:35
Michal;Fenix HL30 R5
Ahoj. Chcel by som sa opta na elovku Fenix HL30 R5. Potrebujem na viac denn non turistiku schopn elovku. Vemi sa mi pi tvoja recenzia o tejto elovke a podla ma spa vetko o potrebujem (svetelnos,odolnos,vha). A na jedn vec!! Vdr batrie a toho sa troku obvam...100lm = 4,5 hodiny? nieje to mlo? akujem
Vytvoeno: 2013-06-01 15:32:40
Michal;Fenix HL30 R5
Ahoj. Chcel by som sa opta na elovku Fenix HL30 R5. Potrebujem na viac denn non turistiku schopn elovku. Vemi sa mi pi tvoja recenzia o tejto elovke a podla ma spa vetko o potrebujem (svetelnos,odolnos,vha). A na jedn vec!! Vdr batrie a toho sa troku obvam...100lm = 4,5 hodiny? nieje to mlo? akujem
Vytvoeno: 2013-06-01 15:33:07
Michal;Fenix HL30 R5
Ahoj. Chcel by som sa opta na elovku Fenix HL30 R5. Potrebujem na viac denn non turistiku schopn elovku. Vemi sa mi pi tvoja recenzia o tejto elovke a podla ma spa vetko o potrebujem (svetelnos,odolnos,vha). A na jedn vec!! Vdr batrie a toho sa troku obvam...100lm = 4,5 hodiny? nieje to mlo? akujem
Vytvoeno: 2013-06-01 15:33:59
Michal;Fenix HL30 R5
Ahoj. Chcel by som sa opta na elovku Fenix HL30 R5. Potrebujem na viac denn non turistiku schopn elovku. Vemi sa mi pi tvoja recenzia o tejto elovke a podla ma spa vetko o potrebujem (svetelnos,odolnos,vha). A na jedn vec!! Vdr batrie a toho sa troku obvam...100lm = 4,5 hodiny? nieje to mlo? akujem
Vytvoeno: 2013-06-01 15:34:03
Michal;Fenix HL30 R5
Ahoj. Chcel by som sa opta na elovku Fenix HL30 R5. Potrebujem na viac denn non turistiku schopn elovku. Vemi sa mi pi tvoja recenzia o tejto elovke a podla ma spa vetko o potrebujem (svetelnos,odolnos,vha). A na jedn vec!! Vdr batrie a toho sa troku obvam...100lm = 4,5 hodiny? nieje to mlo? akujem
Vytvoeno: 2013-06-01 15:34:07
Morgan;Kterou na beh
Mam dotaz: Kterou celovku vidite vhodnejsi na behani, LED LENSER H7, nebo FENIX HL30 ?
Vytvoeno: 2013-09-03 22:19:59
;
Vytvoeno: 2013-09-28 19:46:48
;
Vytvoeno: 2013-09-28 19:47:07
;
Vytvoeno: 2013-09-28 19:47:22
;
Vytvoeno: 2013-09-28 19:47:46
;
Vytvoeno: 2014-01-06 22:24:53
;
Vytvoeno: 2015-09-20 14:13:33
tajnymuz;Poznmka
Souhlasm s veuvedenm hodnocenm tto elov svtilny. Pouvm ji opravdu asto pi prci. Jen vmna bateri nejn jen obtnj, jak psal autor tohoto lnku. Je pern. Myslm, e napklad vtina en, by tuto elovku bez pokozen mon ani neotevela. Navc se mi ob, kter jsem si zakoupil, obas bhem prce najednou vypnaj. Nevysledoval jsem v tom ale dnou pravidelnost. Jen m napadlo, e jde mon o peht, ovem tm nikdy nepouvm maximln vkon, navc ihned po vypnut jdou zase zapnout a svt dl teba 5 minut a pak se teba zase zhasne a nebo tak ne, tak nevm... Jinak jsou ale opravdu fajn.
Vytvoeno: 2016-10-13 00:50:05
vyrobeno Krou
Ji Kratochvl
HLAVN MENU
VBR GRAFIKY
White Black Blue
Red Green