OSNOVA ČLÁNKU
Zlobiví cyklisté
ODKAZY V ČLÁNKU
HODNOCENÍ ČLÁNKU
přečteno:  1228krát
přečteno:  348uživateli
1 nejhorší - 10 nejlepší
-1--2--3--4--5- -6--7--8--9--10-
hodnocení=[7.33]
REAKCE NA ČLÁNEK
vstup do fóra
LIKE TLAČÍTKO
Zlobiví cyklisté

Zlobiví cyklisté

Takhle to v Budějovicích bude vypadat za chvilku taky. Viz sedmička z 9.června, článek "Anděl stráží město zlobivých cyklistů". Tento plátek zdarma už mě fakt začíná štvát.

To si snad Budějičáci chtěji vozit jejich jeden tlustej línej zadek v jednom autě jako v Praze? A ničit tím vzduch, který všichni dejcháme? A ještě kvůli tomu čekají ekologický trolejbusy v zácpách!!!

Budějovice prý potřebují obchvat, který povede přes malý jez a přes nemocnici. Kravina. Nepotřebují, ani Praha nepotřebuje už žádné další komunikace. Kdyby se zavedla MHD plošně zdarma (platili by jí plošně obyvatelé měst, kde MHD jezdí), možná by to vyřešilo veškeré dopravní problémy ve městech ČR.

Šel bych ještě dál, proč se platí povinné ručení podle objemu motoru auta? Kravina!!! Pojištění by se mělo platit podle počtu ujetých kilometrů (najedeš víc kilometrů, máš větší riziko nehody a poničíš víc silnic). Navrhl bych platit pojištění jako daň z benzínu, pak by benzín sice stál 50Kč, ale ušetřili bychom na silnicích, dálnicích a obchvatech miliardy.

Bohužel se mi tento sen nikdy nesplní, protože Silniční loby forever. Kdyby se nebudovaly silnice, kdyby se nepálila zbytečně ropa, mnoho velkých firem, které mají zastoupení ve vládě, by nemohlo rejžovat. Proto se alespoň vždycky raduju, když se zdraží benzín.

Každý nadává na ČD (času dost). Vlaky jsou mnohem levnější dopravou než auta, rozdíl je ale v údržbě. Zatímco údržbu silnic dotuje stát, údržbu kolejí si musí ČD zaplatit sama (to je největší výdaj ČD). Zde vidíme další příklad silničního lobby.

Ještě jedna věc, doufám, že se v Budějicích neuchytí názor jako v Praze, proč bych jezdil sockou když mám přece auto, vraždit za to!!! O aroganci těchto řidičů ani nemluvě.

Po části cyklostezky na Hlubokou byl povolen průjezd aut na parkoviště u baseballového hřiště. Řidiči jedoucí po této stezce pravidelně vytlačují (z důvodu nedočkavosti) cyklisty a bruslaře do stoky (kteří si tam rozbijí hubu) a ani se za to neomluví, místo toho nadávají co tam ti cyklisté na cyklostezce vůbec dělají. Toto vídám pravidelně, můžete se podívat sami.

Kurňa lidi jezděte na KOLE.

Vytvořeno: 2011-10-08 16:02:13    Změněno: 2011-10-29 01:31:38  Důležitost: 0 Přečteno: 348  Hodnocení: 6

nejhorší 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10nejlepší | hodnocení:7.33
Rád zodpovím ve fóru všechny vaše dotazy, budu rád i za jakoukoli kritiku.
NAPIŠ REAKCI NA ČLÁNEK - VSTUP DO FÓRA
vyrobeno Kráťou
Jiří Kratochvíl
HLAVNÍ MENU
VÝBĚR GRAFIKY
White Black Blue
Red Green